UA
0 Кошик
Мова UA RU

Декор наклейками скляних перегородок в Києві і по всій Україні:Наклейки на стеклянные перегородки


Ми пропонуємо послуги з декору наклейками офісних і торгових приміщень зі скляними перегородками. Наклейки на скло - це популярне рішення, щоб виділитися серед конкурентів або облаштувати робочий простір і зробити його безпечним.
Переваги такого декору: • Ціна. Вартість виготовлення наклейок від 200 грн. за метр квадратний. Поклейка від 100грн. за метр квадратний.


 • Оригінальність. Перегородки можна обклеїти незвичайним візерунком. Також це хороший спосіб виділитися, підкресливши корпоративний стиль. Красиві наклейки на скляні перегородки - це ще й реклама, яка працює постійно.


 •Простота. Наклейки легко клеїти на скло і знімати, що дає можливість швидко оновлювати декор, наприклад, у зв'язку з сезонністю. 


 • Якість. Завдяки якісним  європейським матеріалам наклейки можуть служити на перегородках  більше 5 років.   


 • Різноманітність. Наклейки можуть бути як кольорові, так і напівпрозорі, різних форм і розмірів. Є тільки одне обмеження - це ваша фантазія.   


 •Ціна. Це один з найпростіших і найдешевших варіантів декору на сьогоднішній день, в порівнянні, наприклад з косметичним ремонтом.    Чому варто замовити у нас?:


1.      Досвід - ми працюємо вже більше 12 років з інтер'єрними наклейками, в тому числі і з наклейками на скляні перегородки.


2.      Якість - тільки перевірені європейські матеріали - ніяких Китайських аналогів.


3.     Швидкість - у нас своє виробництво і свої дизайнери. За 1-2 дні з моменту звернення у вас буде ціна, макет і готові наклейки для приклеювання.


4.     Ціна. Не вагайтесь - ціну просто перевірити, замовивши прорахунок на наклейки на перегородки у нас вже сьогодні.


5.       Індивідуальний підхід. Для нас важливий ваш відмінний результат, тому ми надаємо повний комплекс послуг від ідеї з візуалізацією до її реального втілення, робимо монтаж і демонтаж.


Перегляньте деякі наші роботи:

Оформление стеклянных перегородок


Цветные наклейки на стеклянные перегородки

Наклейка

Цветные наклейки на стеклянные перегородки

Оформление витрины кафе


Для прорахунку вартості телефонуйте нам за тел.  (044)232-87-56 или (093) 276-41-10

Макети та ідеї надсилайте нам на пошту info@chatte.com.ua