0 UAH 0 Корзина
країна UA RU
0 UAH 0 Корзина Авторизацiя

Оформлення бізнес-приміщень (офісів, кафе, ресторанів) вініловими наклейками на стіни від Chatte:
          Вам потрібно швидко і якісно оформити офіс? Тоді компанія Chatte буде Вашим партнером в цій справі. Ми візьмемо на себе оформлення офісу наклейками: зробимо візуалізаціі з нашими наклейками на стіни, виготовимо і наклеїм їх. Вам залишиться тільки радіти!


Використання вінілових наклейок для офісу має ряд переваг:1. Ціна     Офісне приміщення - це, в основному, взяте в оренду приміщення з не дуже дорогим ремонтом і однотонними стінами, які потрібно чимось заповнити. Робити дорогий ремонт або купувати додаткову меблі - дуже часто не вигідно, та й не потрібно.


     Використовуючи вінілові наклейки для стін, Ви без великих затрат оновите робочий простір, заповніть пустоту, створите комфортну обстановку для Вашого робочого колективу.

Оформление офиса наклейка Будильник


2. Простота      Декорування офісу наклейками для стін робиться дуже швидко, в порівнянні з косметичним ремонтом, який часто перериває роботу офісу, в кращому випадку, на кілька днів. (Одна наклейка середнього розміру клеїться близько 30 хвилин).3. Надійність     Наклейки на стіни ми виготовляємо з високоякісної німецької плівки фірми "Orafol", якість якої гарантує їх тривалу службу.


     Цей матеріал не боїться вологи, перепаду температур, сонячного світла. Ці властивості матеріалу відкривають додаткові можливості для застосування наклейок в офісних приміщеннях - на дзеркалах, на керамічній плитці біля умивальників, на унітазах, в кімнатах для куріння, коридорах.


     Іноді наклейка служить тимчасовою прикрасою, так як її, при бажанні можна буде легко зняти, не пошкодивши поверхню, і замінити на щось інше (наприклад, повісити полички або поставити шафа).4. Оригінальність       Для офісу ми пропонуємо використовувати наклейки з нашої колекції, і наклейки з Вашим ідеям. Це може бути логотип компанії або малюнки близькі по тематиці до діяльності Вошей компанії.

Оформление Кофейни наклейками на стены Львовская архитектура


5. Універсальність      Наклейки ідеально підійдуть також для скляних поверхонь вашого офісу. Скляні перегородки, прикрашені наклейками - це ідеальний спосіб розділити робочий простір, створити унікальну і неповторну атмосферу в вашому офісі. Також є спеціальна плівка з ефектом піскоструминного скла.


      Також наші наклейки ідеально підійдуть для декорування кафе, ресторану, магазину або салону краси.

Оформление пицерии в Африканском стиле
Оформлення вітрин:


         Зараз покупець знаходиться в достатку товарів і послуг. Заходячи в торговий центр або просто прогулюючись по вулиці міста, покупець бачить сотні магазинів, кафе, салонів і офісів. Куди саме зайти він вирішує за зовнішнім виглядом Вашої вітрини.


      Саме вітрина робить перший контакт з потенційним покупцем. Вона повідомляє покупцеві про діючі акції або про надходження нового товару. Також не варто забувати що вітрина може ще і відлякати клієнта. Наприклад, покупець хоче купити собі прості якісні годинник, а при вигляді годинника «ROLEX» на всю вітрину він просто побоїться заходити в магазин.


        Тут важливий один загальний стиль, який поєднується і з продаваним товаром і з інтер'єром магазину. Тут не повинно бути нічого зайвого, все повинно бути гармонійно і витончено.

Офрмление витрин виниловыми наклейками

                Наші фахівці мають великий досвід оформлення вітрин а також знають про всіх сучасних технологіях і якісних матеріалах використовуваних в рекламі. Їх завдання полягає в грамотному оформленні Вашої вхідної групи, щоб у покупця формувалося правильне думка про Ваш магазин і його асортименті.


             Якщо Ви є власником або керуючим кафе, ресторану, магазину, салону краси або офісу, і Ви хочете прикрасити зовнішній вигляд Вашої вітрини або інтер'єру, просто зв'яжіться з нами, і ми зробимо візуалізацю Вашої вітрини з нашим дизайном а токож виготовимо і поклеїм наклейки на Ваші вітрини.

Оформление витрин наклейками

          Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, тоді телефонуйте нам. Будемо раді Вам допомогти.