Уважаемые клиенты! Наш интернет магазин временно не работает, в связи со сложившимися обстоятельствами.
UA
0 Кошик
Мова UA RU

Виготовлення вінілових наклейок на стіни на замовлення за Вашими макетами:      Не знайшли потрібну Вам наклейку в нашій колекції?  Ми виготовимо наклейку на замовлення протягом 1 дня!

Для виготовлення стікера по Вашому ескізу надішліть бажане Вами зображення в будь-якому електронному форматі (* .Jpg, * .tif, * .png, і ін) до нас на скриньку info@chatte.com.ua. (бажано - в векторному форматі - це прискорить виконання вашого замовлення, так як для виготовлення наклейки потрібен буде саме такий формат).


  У листі також вкажіть:

  1. Ваше имя,
  2. Контактні дані,
  3. Розмір наклейки, бажаний колір.

Наш дизайнер зробить прорахунок замовлення, і якщо Вас влаштує наша ціна, він підготує макет для підтвердження. Для нас бажання замовника завжди важливі. Наш підхід до роботи Вам обов'язково сподобається.

Ми пропонуємо вам наклейки власного виробництва, тому можемо гарантувати виконання індивідуального замовлення протягом 1 дня після узгодження макету.

Іноді, в залежності від складності або об'єму завдання, узгодження з замовником деталей макета і розробка окремих елементів вимагає багато часу.

Ідеї надсилайте на нашу скриньку: info@chatte.com.ua

Ціна наклейки на замовлення буде приблизно така ж, як на інші наклейки відповідного розміру, додасться невелика вартість роботи по підготовці вашого макета.

      Спеціальна пропозиція для дизайнерів!

Ми із задоволенням допоможемо Вам втілити в життя творчі ідеї щодо оформлення приміщень ваших замовників. При цьому ми з радістю врахуємо всі Ваші побажання.

Умови співпраці договірні - в залежності від обсягу та складності роботи.

Яскравих вам ідей!