Уважаемые клиенты! Наш интернет магазин временно не работает, в связи со сложившимися обстоятельствами.
UA
0 Кошик
Мова UA RU


Інструкція з приклеювання вінілових наклейок на стіни від Chatte:Послуга наклеювання Вашої наклейки нашим майстром


Вартість поклейки залежить від вартості наклейки, а саме 50% її вартості в нашому інтернет магазині. 
Вартість наклеювання індивідуальних замовлень - договірна.

Дана послуга діє тільки на території м.Києва. Послуга надається тільки на наклеювання стікерів Chatte, які були куплені в нашому інтернет-магазині або у наших дилерів (ми не наклеюємо наклейки інших виробників).


ВІДЕОінструкція з наклеювання стікерів Chatte:

  
 

          Питання наших клієнтів підштовхнули нас на створення відеоінструкції для роз'яснення особливостей наклеювання стікерів з дрібними деталями. Детальний опис всіх кроків наклеювання ви можете подивитися в інших наших відео, а тут ми зупинимося саме на особливостях наклеювання дрібних деталей стікерів...


Як приклеювати стікери з дрібними деталями

  

          


Наступне відео - для тих у кого наклейка погано переноситься на монтажну плівку.

               


Ознайомтеся перед наклеюванням


На які поверхні можна клеїти?

Стікер можна використовувати майже на будь-яких поверхнях: забарвлених стінах, на більшості видів шпалер, дереві, склі, металі (в т.ч. і пофарбованому). Тому у виборі робочої поверхні можна себе не обмежувати. Це можуть бути стіни, стелю, меблі, вікна або дзеркальні двері шафи, підлогу, побутова техніка, в т.ч. і холодильники. 


Увага!

  1. При наклеюванні стікера на шпалери з паперовим верхнім шаром (такі шпалери зараз зустрічаються дуже рідко, але все ж зустрічаються) при спробі зняти монтажну плівку, такі шпалери «залишаються на плівці», пошкоджуючи стіну.

 2.  При наклеюванні стікера на деякі види фактурних шпалер, особливо з дрібною фактурою (з фактурними частинами менше 1 мм, фактура під тканину), наклейка може приклеюватися важче (процес займе більше часу), або, в окремих випадках, взагалі не приклеїться. Також не підходять шпалери, просочені захисним воском.


  3. При наклеюванні на деякі види глянсовою фарби наклейка часто не тримається. Якщо у Вас фарба яку можна мити, перед наклеюванням радимо протерти її засобом "Містер Мускул".

  4. При наклеюванні стікера на свіжопофарбовану стіну, якщо фарба не повністю висохла, а також якщо фарба нанесена неправильно (без ґрунтового шару) при спробі зняти захисну плівку шматочки фарби можуть відставати від стіни. Нагадуємо, що повне висихання фарби зазвичай становить не менше 14 днів.

Якщо у вас є сумніви з приводу наклейки, для того щоб не зіпсувати стіну і собі настрій, проведіть простий тест, на поверхні, де Ви плануєте клеїти наклейку:

Тест 1:  Якщо ви вже купили наклейку, тоді відріжте від неї наш логотип (квіточка з написом Chatte), який зазвичай має розмір 7 на 7 см. і спробуйте приклеїти його в непомітному місці на вашій стіні. Так Ви вже будете впевнені в тому, що наклейка не зіпсує поверхню.

Тест 2: Монтажна захисна плівка дуже схожа на простий скотч своїми клейкими властивостями, тому свої шпалери (пофарбовані стіни) можна перевірити в такий спосіб: відрізати шматочок широкого скотча, приклеїти і розгладити його на вашій поверхні (в непомітному місці), а потім спробувати обережно зняти. Наклейку можна клеїти, якщо скотч знявся без проблем і на ньому не залишилося шматочків шпалер, фарби. наклейку небажано клеїти, якщо на скотчі залишаються шматочки фарби або шпалер і стіна пошкоджується!

Як отримати безкоштовний зразок? Якщо Ви сумніваєтеся, приклеїться наклейка до Вашої стіни, замовте у нас безкоштовний зразок. Його можна буде безкоштовно забрати в нашому офісі, або ми безкоштовно відправимо Новою поштою (Ви оплачуєте лише & nbsp; вартість доставки в відділенні перевізника).


Інструкція монтажу 1. Розгорніть наклейку на рівній поверхні і добре розгладьте її за допомогою картки;

   2. Прикладіть наклейку до стіни (до місця приклеювання) і відзначте олівцем верхні кути;

   3. Акуратно відклейте паперову основу (10-15 см) наклейки зверху наклейки. Знімайте її по ходу приклеювання наклейки, а не всю відразу;

   4. Приклеюйте прозору плівку з наклейкою до стіни, розгладжуючи при цьому наклейку від центру до країв;

   5. Обережно знімайте прозору плівку скочується рухам, під гострим кутом до стіни;

   6. Тепер за допомогою картки або ганчірки розгладьте елементи наклейки.


Вінілові стікери легко відклеюються зі стіни, досить просто підчепити край наклейки ножем і плавно. При цьому сліди на стіні не залишаться!