0 UAH 0 Корзина
країна UA RU
0 UAH 0 Корзина Авторизацiя

Виготовлення вінілових наклейок на стіни на замовлення за Вашим макетом:Не знайшли потрібну Вам наклейку в нашій колекції?


Ми виготовимо наклейку на замовлення протягом 1 дня!


Для виготовлення стікера по Вашому ескізу надішліть бажане Вами зображення в будь-якому електронному форматі (* .jpg, * .tif, * .png, тощо) до нас на пошту info@chatte.com.ua. (Краще - у векторному форматі - це прискорить виконання вашого замовлення, так як для виготовлення наклейки потрібен буде саме такий формат). с

У листі також вкажіть:


1. Ваше ім'я
2. Контактні дані
3. Розмір наклейки, бажаний колір.


Наш дизайнер зробить для Вас прорахунок Вашого замовлення, і якщо, Вас влаштує наша ціна, він підготує для Вас макет для затвердження. Для нас побажання замовника завжди важливі. Наш підхід до роботи Вам обов'язково сподобається.


Ми пропонуємо вам наклейки власного виробництва, тому можемо гарантувати виконання індивідуального замовлення протягом 1 дня після узгодження макету. *

Іноді, залежно від складності або обсягу завдання, узгодження з замовником деталей макета і промальовування окремих елементів вимагає багато часу.Ідеї ​​надсилайте на наш e-mail: info@chatte.com.ua


Ціна наклейки на замовлення буде приблизно така ж, як на інші наклейки відповідного розміру, додасться невелика вартість роботи по підготовці Вашого макета .

Вартість підготовки макета залежить від складності роботи і витраченого на це часу (це може бути 50грн., 100грн. Або більше).


Спеціальна пропозиція для дизайнерів!


Ми із задоволенням допоможемо Вам втілити в життя творчі ідеї щодо оформлення приміщень ваших замовників. При цьому ми з радістю врахуємо всі Ваші інтереси.


Умови співпраці договірні в залежності від обсягу та складності роботи.     Яскравих вам ідей !!