0 UAH 0 Корзина
країна UA RU
0 UAH 0 Корзина Авторизацiя

Співпраця та дистрибуція з нашою компанією:Пропонуємо Вашій увазі цікавий і, головне, ще новий товар на ринку України - наклейки для інтер'єру "Chatte". Дана продукція вже має велику популярність в країнах Європи, і завдяки нашій компанії набирає популярність в нашій країні.


Наклейки "Chatte" користуються популярністю на території України вже близько 5-х років. З 2012 року наш товар був введений в роздрібні магазини, серед яких найбільша мережа будівельних гіпермаркетів "Епіцентр". Також ми співпрацюємо з приватними дизайнерами і виробляємо наклейки по їх ескізам.


Якщо у вас є бажання збільшити свій дохід і місце для продажу - ви можете стати нашим дистриб'ютором.


Наш товар прекрасно підійде для продажу у відділах подарунків, декору, оздоблювальних матеріалів, меблів, інтер'єру, побутової техніки та ін.


Ми маємо своє налагоджене виробництво, яке дозволяє в найкоротші терміни виконувати замовлення, налагоджену логістику, що забезпечує своєчасну доставку замовлень по всій Україні. Всі наклейки ми робимо тільки на замовлення.


Вся продукція упакована в стильний картонний короб, вкладена інструкція з приклеювання стікера.


При наявності місця в торговій точці і достатнього асортименту, Ви можете замовити стенд для розміщення товару (нижче фото). Розмір стенда 1800 * 800 * 600.


Весь товар буде доставлений до Вас в термін, а якістю нашого товару можна тільки радіти!


Якщо ви зацікавилися співпрацею - зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:


info@chatte.com.ua


+38(063) 717-60-37